Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
quarta | ||||
FT
|
Lokomotiv Moscou | 1 - 0 | Ural | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
quarta | |||||
FT
|
Ural | 1 - 0 | Arsenal Tula | View events | |
quarta | |||||
FT
|
Arsenal Tula | 2 - 2 | Ural | View events | |
Conj | Arsenal Tula | 2 - 3 | Ural | ||
quarta | |||||
FT
|
Lokomotiv Moscou | 2 - 2 | Rostov | View events | |
quarta | |||||
FT
|
Rostov | 0 - 2 | Lokomotiv Moscou | View events | |
Conj | Rostov | 2 - 4 | Lokomotiv Moscou |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
quarta | |||||
FT
|
Orenburg | 2 - 4 | Arsenal Tula | View events | |
quarta | |||||
FT
|
Arsenal Tula | 1 - 1 | Orenburg | View events | |
Conj | Arsenal Tula | 5 - 3 | Orenburg | ||
quarta | |||||
FT
|
Krasnodar | 2 - 2 | Rostov | View events | |
domingo | |||||
FT
|
Rostov | 1 - 0 | Krasnodar | View events | |
Conj | Rostov | 3 - 2 | Krasnodar | ||
quarta | |||||
FT
|
Lokomotiv Moscou | 1 - 0 | Rubin Kazan | View events | |
quarta | |||||
FT
|
Rubin Kazan | 0 - 1 | Lokomotiv Moscou | View events | |
Conj | Rubin Kazan | 0 - 2 | Lokomotiv Moscou | ||
quarta | |||||
FT
|
Spartak Moscou | 1 - 1 | Ural | View events | |
quinta | |||||
FT
|
Ural | 1 - 0 | Spartak Moscou | View events | |
Conj | Ural | 2 - 1 | Spartak Moscou |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
quinta | ||||
FT
|
Rubin Kazan | 1 - 0 | Dinamo Moscou | View events |
quarta | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 0 | Tyumen | View events |
quarta | ||||
FT
|
Ural | 2 - 0 | Nizhny Novgorod | View events |
quarta | ||||
FT
|
Lokomotiv Moscou | 4 - 1 | Yenisey | View events |
quarta | ||||
FT
|
Terek Groznyi | 0 - 2 | Arsenal Tula | View events |
quinta | ||||
FT
|
Krylya Sovetov | 1 - 2 | Krasnodar | View events |
quinta | ||||
FT
|
Rostov | 3 - 1 | Zenit St Petersburg | View events |
quinta | ||||
FT
|
Spartak Moscou | 1 - 0 | Anzhi Makhachkala | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
terça | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 0 - 2 | Orenburg | View events |
terça | ||||
FT
|
Neftekhimik | 2 - 3 | Ural | View events |
quarta | ||||
FT
|
Sakhalin | 1 - 2 | Arsenal Tula | View events |
quarta | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 3 - 3 | Terek Groznyi | View events |
quarta | ||||
FT
|
Syzran-2003 | 0 - 4 | Rostov | View events |
quarta | ||||
FT
|
Luki-Energiya | 1 - 2 | Yenisey | View events |
quarta | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 0 - 4 | Zenit St Petersburg | View events |
quarta | ||||
FT
|
Cherno Novorosisk | 0 - 1 | Spartak Moscou | View events |
quarta | ||||
FT
|
Khimki | 0 - 1 | Rubin Kazan | View events |
quarta | ||||
FT
|
Chayka | 1 - 2 | Anzhi Makhachkala | View events |
quarta | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 0 - 0 | Ufa | |
quarta | ||||
FT
|
Torpedo Moscou | 0 - 1 | Dinamo Moscou | View events |
quarta | ||||
FT
|
Baltika | 2 - 3 | Lokomotiv Moscou | View events |
quinta | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 0 - 2 | Krasnodar | View events |
quinta | ||||
FT
|
Tambov | 1 - 2 | Krylya Sovetov | View events |
quarta | ||||
FT
|
Tyumen | 1 - 1 | CSKA Moscou | View events |