Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
terça | ||||
FT
|
Legia Varsóvia | 0 - 0 | Wisla Cracóvia |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
terça | |||||
FT
|
Legia Varsóvia | 0 - 0 | Zaglebie Lubin | ||
quarta | |||||
FT
|
Zaglebie Lubin | 1 - 1 | Legia Varsóvia | ||
Conj | Zaglebie Lubin | 1 - 1 | Legia Varsóvia | ||
quarta | |||||
FT
|
Wisla Cracóvia | 0 - 0 | Dyskobolia Grodzisk | ||
quarta | |||||
FT
|
Dyskobolia Grodzisk | 0 - 1 | Wisla Cracóvia | ||
Conj | Wisla Cracóvia | 1 - 0 | Dyskobolia Grodzisk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
terça | |||||
FT
|
Dyskobolia Grodzisk | 1 - 0 | Ruch Chorzów | ||
terça | |||||
FT
|
Ruch Chorzów | 1 - 1 | Dyskobolia Grodzisk | ||
Conj | Dyskobolia Grodzisk | 2 - 1 | Ruch Chorzów | ||
terça | |||||
FT
|
Arka Gdynia | 0 - 0 | Wisla Cracóvia | ||
quarta | |||||
FT
|
Wisla Cracóvia | 2 - 1 | Arka Gdynia | ||
Conj | Arka Gdynia | 1 - 2 | Wisla Cracóvia | ||
quarta | |||||
FT
|
Legia Varsóvia | 1 - 0 | Lechia Gdansk | ||
quarta | |||||
FT
|
Lechia Gdansk | 0 - 1 | Legia Varsóvia | ||
Conj | Legia Varsóvia | 2 - 0 | Lechia Gdansk | ||
quarta | |||||
FT
|
Zaglebie Lubin | 5 - 0 | Polonia Varsóvia | ||
quarta | |||||
FT
|
Polonia Varsóvia | 2 - 3 | Zaglebie Lubin | ||
Conj | Zaglebie Lubin | 8 - 2 | Polonia Varsóvia |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
terça | ||||
FT
|
Stal Stalowa Wola | 1 - 3 | Dyskobolia Grodzisk | |
terça | ||||
FT
|
Ruch Chorzów | 1 - 0 | Widzew Lódz | |
terça | ||||
FT
|
Odra Opole | 0 - 2 | Zaglebie Lubin | |
terça | ||||
FT
|
Polonia Varsóvia | 3 - 1 | Korona Kielce | |
quarta | ||||
FT
|
Tychy | 1 - 3 | Wisla Cracóvia | |
quarta | ||||
FT
|
Cracovia Kraków | 0 - 1 | Arka Gdynia | |
quarta | ||||
FT
|
Legia Varsóvia | 1 - 0 | Lódz | |
domingo | ||||
FT
|
Lechia Gdansk | 5 - 1 | Wisla Plock |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
terça | ||||
FT
|
Jagiellonia Bialystok | 2 - 4 | Widzew Lódz | |
terça | ||||
FT
|
Sandecja Nowy Sącz II | 0 - 4 | Legia Varsóvia | |
terça | ||||
FT
|
Victoria Koronowo | 0 - 3 | Zaglebie Lubin | |
terça | ||||
FT
|
Pogoń Oleśnica | 0 - 3 | Wisla Plock | |
terça | ||||
FT
|
Odra Opole | 1 - 0 | Belchatów | |
terça | ||||
FT
|
Polonia Varsóvia | 3 - 2 | Lech Poznan | |
quarta | ||||
FT
|
Jeziorak Iława | 1 - 0 | Dyskobolia Grodzisk | |
quarta | ||||
FT
|
Lechia Gdansk | 2 - 2 | Górnik Zabrze | |
quarta | ||||
FT
|
Znicz Pruszków | 2 - 5 | Cracovia Kraków | |
quarta | ||||
FT
|
Unia Janikowo | 1 - 2 | Arka Gdynia | |
quarta | ||||
FT
|
Tychy | 0 - 0 | Odra Wodzislaw Slaski | |
quarta | ||||
FT
|
Start Otwock | 0 - 1 | Lódz | |
quarta | ||||
FT
|
Ruch Chorzów | 2 - 0 | Górnik Leczna | |
quarta | ||||
FT
|
Stal Stalowa Wola | 3 - 0 | Pogon Szczecin | |
quarta | ||||
FT
|
Slask Wroclaw | 2 - 2 | Wisla Cracóvia | |
quarta | ||||
FT
|
Korona Kielce | 2 - 0 | Zaglebie Sosnowiec |