Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
quarta | ||||
FT
|
Recanatese | 1 - 1 | Giugliano |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
sábado | ||||
FT
|
Sangiuliano City | 1 - 2 | Giugliano | |
sábado | ||||
FT
|
Novara | 0 - 1 | Recanatese |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
sábado | ||||
FT
|
Poggibonsi | 4 - 2 | Follonica Gavorrano | |
domingo | ||||
FT
|
Sanremese | 0 - 1 | Città di Varese | |
domingo | ||||
FT
|
Legnano | 1 - 4 | Casatese | |
domingo | ||||
FT
|
Union Clodiense | 1 - 1 | Adriese | |
domingo | ||||
FT
|
Cavese | 2 - 0 | Acireale | |
domingo | ||||
FT
|
Trastevere | 1 - 2 | Sambenedettese | |
domingo | ||||
FT
|
Francavilla | 1 - 0 | Bitonto | |
domingo | ||||
FT
|
Ravenna | 0 - 2 | Lentigione | |
quarta | ||||
FT
|
Torres | 2 - 1 | Afragolese |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
domingo | ||||
|
Asti | - | Imperia | |
domingo | ||||
|
Crema | - | Vis Nova Giussano | |
domingo | ||||
|
Levico | - | Spinea | |
domingo | ||||
|
Scandicci | - | Unipomezia | |
domingo | ||||
FT
|
Fossano | 2 - 2 | RG Ticino | |
domingo | ||||
FT
|
Villa Valle | 1 - 0 | Caravaggio | |
domingo | ||||
FT
|
Ambrosiana | 0 - 1 | Delta Porto Tolle | |
domingo | ||||
FT
|
FC Rieti | 2 - 0 | Città di Foligno | |
domingo | ||||
FT
|
Bagnolese BP | 1 - 1 | ASD Sasso Marconi | |
domingo | ||||
FT
|
Fano | 1 - 1 | Castelfidardo Calcio | |
domingo | ||||
FT
|
Vastogirardi | 2 - 0 | Castelnuovo Vomano | |
domingo | ||||
FT
|
Nardò | 5 - 1 | San Giorgio | |
domingo | ||||
FT
|
Lavello | 4 - 2 | Rotonda | |
domingo | ||||
FT
|
Castrovillari | 0 - 0 | Rende | |
quinta | ||||
FT
|
Insieme Formia | 2 - 1 | Carbonia | |
sábado | ||||
FT
|
Atletico Uri | 0 - 0 | Insieme Formia |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
sábado | ||||
FT
|
Arezzo | 0 - 2 | Follonica Gavorrano | |
domingo | ||||
FT
|
Casale | 1 - 2 | Città di Varese | |
domingo | ||||
FT
|
Sanremese | 0 - 0 | Bra | |
domingo | ||||
FT
|
Casatese | 2 - 0 | Brusaporto | |
domingo | ||||
FT
|
Legnano | 2 - 0 | Folgore Caratese | |
domingo | ||||
FT
|
Adriese | 2 - 1 | Luparense | |
domingo | ||||
FT
|
Union Clodiense | 2 - 0 | Campodarsego | |
domingo | ||||
FT
|
Poggibonsi | 1 - 0 | Pianese | |
quarta | ||||
FT
|
Lentigione | 2 - 1 | Correggese | |
quarta | ||||
FT
|
Trastevere | 4 - 0 | Vastese | |
quarta | ||||
FT
|
Francavilla | 2 - 1 | Nocerina | |
quarta | ||||
FT
|
Bitonto | 2 - 1 | Città di Fasano | |
quarta | ||||
FT
|
Cavese | 2 - 0 | Città Di Sant’Agata | |
quarta | ||||
FT
|
Acireale | 4 - 2 | Lamezia Terme | |
quarta | ||||
FT
|
Ravenna | 4 - 0 | AC Carpi | |
quarta | ||||
FT
|
Tolentino | 0 - 1 | Sambenedettese | |
domingo | ||||
FT
|
Team Nuova Florida | 3 - 5 | Afragolese | |
domingo | ||||
FT
|
Torres | 2 - 1 | Arzachena |