Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
domingo | ||||
FT
|
BATE Borisov | 2 - 1 | Isloch | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
quarta | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 0 | Isloch | View events | |
quarta | |||||
FT
|
Isloch | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
Conj | Isloch | 2 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | ||
quarta | |||||
FT
|
BATE Borisov | 4 - 1 | Torpedo BelAZ | View events | |
quarta | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 1 - 1 | BATE Borisov | View events | |
Conj | Torpedo BelAZ | 2 - 5 | BATE Borisov |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
sábado | |||||
FT
|
Minsk | 1 - 1 | Isloch | View events | |
terça | |||||
FT
|
Isloch | 0 - 0 | Minsk | View events | |
Conj | Isloch | 1 - 1 | Minsk | ||
sábado | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 3 - 0 | Arsenal | View events | |
terça | |||||
FT
|
Arsenal | 0 - 0 | Torpedo BelAZ | ||
Conj | Arsenal | 0 - 3 | Torpedo BelAZ | ||
domingo | |||||
FT
|
BATE Borisov | 2 - 1 | Vitebsk | View events | |
quarta | |||||
FT
|
Vitebsk | 2 - 3 | BATE Borisov | View events | |
Conj | Vitebsk | 3 - 5 | BATE Borisov | ||
domingo | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 3 - 0 | Neman Grodno | View events | |
quarta | |||||
FT
|
Neman Grodno | 2 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
Conj | Neman Grodno | 2 - 4 | Shakhtyor Soligorsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
sexta | ||||
FT
|
Sputnik | 1 - 4 | Torpedo BelAZ | View events |
sexta | ||||
FT
|
Slutsk | 1 - 4 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
sábado | ||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 4 | Isloch | View events |
sábado | ||||
FT
|
Ruh Brest | 0 - 3 | Minsk | View events |
sábado | ||||
FT
|
Gorodeya | 0 - 3 | Arsenal | View events |
domingo | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 1 | Vitebsk | View events |
domingo | ||||
FT
|
Slavia | 0 - 2 | Neman Grodno | View events |
sábado | ||||
FT
|
BATE Borisov | 4 - 2 | Dinamo Brest | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
sexta | ||||
FT
|
Arsenal | 4 - 1 | Smolevichy | View events |
sexta | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 6 | Energetik-BGU | View events |
sexta | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 2 | Isloch | View events |
sábado | ||||
FT
|
Naftan | 0 - 2 | Gorodeya | View events |
sábado | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 0 - 3 | Ruh Brest | View events |
sábado | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 6 | Vitebsk | View events |
sábado | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 2 | Slutsk | View events |
sábado | ||||
FT
|
Granit | 0 - 5 | BATE Borisov | View events |
sábado | ||||
FT
|
Volna | 0 - 4 | Slavia | View events |
domingo | ||||
FT
|
Sputnik | 3 - 2 | Belshina Bobruisk | View events |
domingo | ||||
FT
|
Oshmyany | 0 - 5 | Torpedo BelAZ | View events |
domingo | ||||
FT
|
Meliorator Zhitkovichi | 0 - 3 | Dinamo Brest | View events |
domingo | ||||
FT
|
Gomel | 1 - 4 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
terça | ||||
FT
|
Krumkachy | 2 - 0 | Dinamo Minsk | View events |
sábado | ||||
FT
|
Ostrovets | 0 - 3 | Minsk | View events |
quarta | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 3 | Neman Grodno | View events |