Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
domingo | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
quarta | |||||
FT
|
Isloch | 2 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
quarta | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 4 - 2 | Isloch | View events | |
Conj | Isloch | 4 - 6 | Shakhtyor Soligorsk | ||
quarta | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk | View events | |
terça | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 0 - 0 | Vitebsk | ||
Conj | Vitebsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
sábado | |||||
FT
|
BATE Borisov | 1 - 1 | Isloch | View events | |
quinta | |||||
FT
|
Isloch | 1 - 0 | BATE Borisov | View events | |
Conj | BATE Borisov | 1 - 2 | Isloch | ||
sábado | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Lokomotiv Gomel | View events | |
sábado | |||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 1 - 2 | Vitebsk | View events | |
Conj | Vitebsk | 3 - 1 | Lokomotiv Gomel | ||
domingo | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 5 - 0 | Belshina Bobruisk | View events | |
sexta | |||||
FT
|
Belshina Bobruisk | 0 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
Conj | Shakhtyor Soligorsk | 6 - 0 | Belshina Bobruisk | ||
domingo | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 0 | Slutsk | View events | |
sexta | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk | View events | |
Conj | Dinamo Minsk | 2 - 1 | Slutsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
sábado | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | Smolevichy | View events |
sábado | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Torpedo BelAZ | |
domingo | ||||
FT
|
Torpedo | 0 - 2 | Slutsk | View events |
domingo | ||||
FT
|
Gomel | 0 - 2 | Isloch | View events |
domingo | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 0 | Minsk | View events |
quarta | ||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 0 - 0 | Dinamo Brest | View events |
quarta | ||||
FT
|
Slavia | 0 - 0 | Belshina Bobruisk | |
sábado | ||||
FT
|
BATE Borisov | 0 - 0 | Gorodeya |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
quarta | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 1 - 2 | BATE Borisov | View events |
terça | ||||
FT
|
Orsha | 0 - 4 | Vitebsk | View events |
sexta | ||||
FT
|
Lida | 0 - 3 | Minsk | View events |
sexta | ||||
FT
|
Volna | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | View events |
sábado | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 2 | Dnepr Mogilev | View events |
sábado | ||||
FT
|
Belshina Bobruisk | 3 - 1 | Neman Grodno | View events |
sábado | ||||
FT
|
Uzda | 2 - 3 | Smolevichy | View events |
sábado | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 2 | Gorodeya | View events |
sábado | ||||
FT
|
Naftan | 0 - 1 | Slutsk | View events |
sábado | ||||
FT
|
SMI Autotrans | 1 - 6 | Gomel | View events |
domingo | ||||
FT
|
Smorgon | 0 - 4 | Torpedo | View events |
domingo | ||||
FT
|
UAS Zhitkovichi | 0 - 5 | Isloch | View events |
domingo | ||||
FT
|
Slavia | 3 - 2 | Luch Minsk | View events |
domingo | ||||
FT
|
Kletsk | 2 - 2 | Dinamo Brest | View events |
domingo | ||||
FT
|
Underdogs | 0 - 11 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
domingo | ||||
FT
|
FSK Energetik | 0 - 7 | Dinamo Minsk | View events |