Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
quarta | ||||
FT
|
Shakhtar Donetsk | 2 - 0 | Dynamo Kiev |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
quarta | |||||
FT
|
Chornomorets Odessa | 1 - 2 | Shakhtar Donetsk | ||
quarta | |||||
FT
|
Shakhtar Donetsk | 3 - 0 | Chornomorets Odessa | ||
Conj | Chornomorets Odessa | 1 - 5 | Shakhtar Donetsk | ||
quarta | |||||
FT
|
Dynamo Kiev | 2 - 1 | Metalurh Donetsk | ||
quarta | |||||
FT
|
Metalurh Donetsk | 0 - 1 | Dynamo Kiev | ||
Conj | Dynamo Kiev | 3 - 1 | Metalurh Donetsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
sábado | |||||
FT
|
Naftovyk Okhtyrka | 2 - 3 | Metalurh Donetsk | ||
quarta | |||||
FT
|
Metalurh Donetsk | 1 - 0 | Naftovyk Okhtyrka | ||
Conj | Naftovyk Okhtyrka | 2 - 4 | Metalurh Donetsk | ||
quarta | |||||
FT
|
Tavriya Simferopol | 2 - 0 | Dynamo Kiev | ||
sábado | |||||
FT
|
Dynamo Kiev | 3 - 0 | Tavriya Simferopol | ||
Conj | Dynamo Kiev | 3 - 2 | Tavriya Simferopol | ||
sábado | |||||
FT
|
Vorskla Poltava | 0 - 3 | Shakhtar Donetsk | ||
quarta | |||||
FT
|
Shakhtar Donetsk | 1 - 1 | Vorskla Poltava | ||
Conj | Shakhtar Donetsk | 4 - 1 | Vorskla Poltava | ||
domingo | |||||
FT
|
Illychivets Mariupol | 2 - 1 | Chornomorets Odessa | ||
sábado | |||||
FT
|
Chornomorets Odessa | 4 - 0 | Illychivets Mariupol | ||
Conj | Chornomorets Odessa | 5 - 2 | Illychivets Mariupol |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
quarta | ||||
FT
|
Odesa | 0 - 1 | Vorskla Poltava | |
quarta | ||||
FT
|
Ihroservice Simferopol' | 1 - 4 | Dynamo Kiev | |
quarta | ||||
FT
|
Nyva Ternopil' | 0 - 0 | Tavriya Simferopol | |
quarta | ||||
FT
|
Lviv | 1 - 2 | Illychivets Mariupol | |
quarta | ||||
FT
|
Stal Alchevsk | 1 - 2 | Metalurh Donetsk | |
quarta | ||||
FT
|
Chornomorets Odessa | 2 - 2 | Metalist Kharkiv | |
quarta | ||||
FT
|
Desna | 1 - 1 | Naftovyk Okhtyrka | |
quarta | ||||
FT
|
Shakhtar Donetsk | 4 - 1 | Arsenal Kyiv |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
segunda | ||||
FT
|
Odesa | 2 - 0 | Enerhetyk | |
terça | ||||
FT
|
Naftovyk Okhtyrka | 2 - 0 | Zorya Luhansk | |
terça | ||||
FT
|
Oleksandria | 1 - 2 | Metalurh Donetsk | |
quarta | ||||
FT
|
Tytan Armyansk | 0 - 3 | Chornomorets Odessa | |
quarta | ||||
FT
|
Lviv | 2 - 1 | Zakarpattia Uzhhorod | |
quarta | ||||
FT
|
Olimpik Donetsk | 1 - 2 | Desna | |
quarta | ||||
FT
|
Ihroservice Simferopol' | 1 - 3 | Karpaty Lviv | |
quarta | ||||
FT
|
Nyva Ternopil' | 1 - 0 | Kryvbas Kryvyi Rih | |
quarta | ||||
FT
|
Sevastopol | 1 - 3 | Metalist Kharkiv | |
quarta | ||||
FT
|
Knyazha Schaslyve | 0 - 1 | Illychivets Mariupol | |
quarta | ||||
FT
|
Yednist' | 0 - 3 | Stal Alchevsk | |
quarta | ||||
FT
|
Kobra | 0 - 2 | Arsenal Kyiv | |
quarta | ||||
FT
|
Mykolaiv | 0 - 1 | Shakhtar Donetsk | |
quarta | ||||
FT
|
Vorskla Poltava | 2 - 0 | Arsenal Kharkiv | |
quarta | ||||
FT
|
Dynamo Kiev | 2 - 0 | Dnipro Dnipropetrovsk | |
quarta | ||||
FT
|
Metalurh Zaporizhya | 0 - 1 | Tavriya Simferopol |