Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
sábado | ||||
FT
|
Club Brugge | 1 - 2 | Germinal Beerschot |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
quarta | |||||
FT
|
Club Brugge | 1 - 0 | Lierse | ||
terça | |||||
FT
|
Lierse | 0 - 1 | Club Brugge | ||
Conj | Club Brugge | 2 - 0 | Lierse | ||
quarta | |||||
FT
|
Lokeren | 1 - 1 | Germinal Beerschot | ||
quarta | |||||
FT
|
Germinal Beerschot | 0 - 0 | Lokeren | ||
Conj | Lokeren | 1 - 1 | Germinal Beerschot |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
quarta | |||||
FT
|
Charleroi | 3 - 1 | Lierse | ||
quarta | |||||
FT
|
Lierse | 2 - 0 | Charleroi | ||
Conj | Charleroi | 3 - 3 | Lierse | ||
quarta | |||||
FT
|
Lokeren | 2 - 1 | Gent | ||
quarta | |||||
FT
|
Gent | 0 - 1 | Lokeren | ||
Conj | Lokeren | 3 - 1 | Gent | ||
quarta | |||||
FT
|
Club Brugge | 2 - 2 | Louvieroise | ||
quarta | |||||
FT
|
Louvieroise | 2 - 3 | Club Brugge | ||
Conj | Club Brugge | 5 - 4 | Louvieroise | ||
quarta | |||||
FT
|
Genk | 1 - 1 | Germinal Beerschot | ||
quarta | |||||
FT
|
Germinal Beerschot | 3 - 1 | Genk | ||
Conj | Genk | 2 - 4 | Germinal Beerschot |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
terça | ||||
FT
|
Genk | 2 - 1 | Anderlecht | |
quarta | ||||
FT
|
Club Brugge | 4 - 0 | Olympic Charleroi | |
quarta | ||||
FT
|
Standard de Liège | 1 - 1 | Charleroi | |
quarta | ||||
FT
|
Excelsior Mouscron | 0 - 1 | Gent | |
quarta | ||||
FT
|
Louvieroise | 3 - 2 | Beveren | |
quarta | ||||
FT
|
Lokeren | 2 - 1 | Sint Truidense | |
quarta | ||||
FT
|
Mons | 0 - 1 | Germinal Beerschot | |
quarta | ||||
FT
|
AS Eupen | 0 - 7 | Lierse |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
sexta | ||||
FT
|
Oostende | 1 - 3 | Lierse | |
sábado | ||||
FT
|
Antwerp | 0 - 1 | Beveren | |
sábado | ||||
FT
|
Mons | 2 - 1 | Denderleeuw | |
sábado | ||||
FT
|
AS Eupen | 4 - 2 | Westerlo | |
sábado | ||||
FT
|
Genk | 5 - 0 | Sporting Hasselt | |
sábado | ||||
FT
|
Louvieroise | 2 - 0 | Verbr. Denderhoutem | |
sábado | ||||
FT
|
Lokeren | 4 - 1 | Deinze | |
sábado | ||||
FT
|
Sprimont | 0 - 1 | Excelsior Mouscron | |
sábado | ||||
FT
|
Sint Truidense | 1 - 1 | Zulte Waregem | |
sábado | ||||
FT
|
Standard de Liège | 4 - 1 | Patro Eisden | |
sábado | ||||
FT
|
White Star Bruxelles | 1 - 2 | Charleroi | |
domingo | ||||
FT
|
Gent | 2 - 1 | Molenbeek | |
domingo | ||||
FT
|
Bocholt | 2 - 3 | Anderlecht | |
domingo | ||||
FT
|
Eendracht Aalst | 0 - 3 | Club Brugge | |
domingo | ||||
FT
|
Olympic Charleroi | 1 - 1 | Cercle Brugge | |
domingo | ||||
FT
|
Tongeren | 0 - 2 | Germinal Beerschot |